محل تبلیغات شما
http://s7.picofile.com/file/8384344334/shahid_soleimani_min.jpg        

شهید سیدمهدی رضوی فرزند سید علی اصغر در یکم آذر 1351 در شهر بار چشم به جهان گشود و در 20 دی 1365 عملیات کربلای 5 شلمچه شهد شیرین شهادت نوشید.
زندگینامه  و وصیت نامه نوجوان شهید سید مهدی رضوی از نیشابور
شهید سیدمهدی رضوی فرزند سید علی اصغر در یکم آذر 1351 در شهر بار چشم به جهان گشود و در 20 دی 1365 عملیات کربلای 5 شلمچه شهد شیرین شهادت نوشید.

زندگی نامه شهید مهدی رضوی
شهید سیدمهدی رضوی فرزند سیدعلی اصغر در یکم آذر 1351 در شهر بار چشم به جهان گشود. او اولین فرزند خانواده بود، بعد از گذراندن دوران کودکی تحصیلات خود را تا پنجم ابتدایی ادامه داد و به علت نداشتن شرایط  ادامه تحصیل به پدر و مادرش در شغل قالیبافی و کشاورزی کمک می کرد، نوجوانی مهربان و پرتلاش بود.
سید مهدی با اینکه 14 سال بیشتر نداشت حرف ها و حرکاتش او را
شهر بار» که در ۶۰ کیلومتری نیشابور واقع شده است تعداد ۵۸ شهید، ۲۹ جانبار و پنج آزاده را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
بزرگتر نشان می داد، عشق علاقه زیادی به امامان و ائمه اطهار داشت، بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و آیت الله ای را خیلی دوست داشت و مقام معظم رهبری در زمان ریاست جمهوری خود که به نیشابور سفر کرده بود و سفر یک روزه به بار داشت شب قبل سید مهدی و دوستانش گار شهدا را به یمن ورود ایشان آذین بندی کردند و به استقبالشان رفتند و پس از این دیدار بعد از چند ماه از طریق بسیج عازم جبهه شد و پس از سه ماه جنگ حق علیه باطل در عملیات کربلای 5 شلمچه شهد شیرین شهادت نوشید و به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر مطهرش در گار شهدای بار به خاک سپرده شد.

فرازی از وصیت نامه شهید مهدی رضوی
شکر خدای را که توفیق یافتم در راه مبارزه حق علیه باطل شرکت کنم و آنچه دارم در طبق اخلاص نهاده تقدیم ایزد منان کنم و آنچه امام حسین (ع) و یارانش و تمامی رزمندگان اسلام پروانه وار دور آن می گشتند من هم آن را بازیابم و به درجه رفیع شهادت دست پیدا کنم.
مادر عزیزم اگر مرا ندیدی شیرتان را بر من حلال کنید و بعد از خبر شنیدن شهادت من اشک نریزید چون امام بزرگوارم در مرگ فرزندش اشک نریخت چون می دانست که رضای خدا در آن هست.

شهادت سردار قاجاریان

بازگشت امام خمینی(ره) واغاز دهه فجر

ورود امام ودهه فجر

شهادت ,رضوی ,شهید ,بار ,شهر ,مهدی ,و به ,بعد از ,جهان گشود ,چشم به ,بار چشم ,شیرین شهادت نوشید ,1365 عملیات کربلای

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید ساعت مچی زنانه دخترانه مجلسی جدید اسپرت شیک ارزان قیمت 99 trusapadin نرم افزار بانک سوالات درسی gatocubfu p24 : تحلیل، نقد و بررسی، آموزش و اخبار بلاکچین، ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی glotecvewan نـــــــــــــــیکه وبلاگ سبزترین بهار conpoumulto فروشگاه کیوسک